Чернівчанка виграла подорож до Європи

До Дня незалежності України туристична компанія La-Mer та сайт міста Чернівці – www.vsemisto.info проводили розіграш путівки в Європу. Поїхати в тур можна було абсолютно безкоштовно!
Щоб стати учасником, достатньо було тільки підписатися на сторінки в соцмережах нашого сайту та туристична компанії, а також поділитися інформацією про конкурс із друзями.
Оскільки організатори відомі широкому колу чернівчан, інформація про конкурс швидко поширилась, тому бажаючих отримати нові враження від захоплюючої Європи було багато.

image2
Переможця обрали за допомогою генератора випадкових чисел, нею стала Руслана Куташ, яка виконала необхідні умови конкурсу.
Сьогодні в офісі туристичної компанії “La-Mer” за адресою м. Чернівці пл. Театральна 2-А відбулось нагородження переможниці, яка отримала сертифікат на подорож до Європи.

image3
«Зазвичай я не брала участь в конкурсах, які проводять в соціальних мережах, однак пропозиції туристичної компанії La-Mer завжди найкращі на ринку, тому інформація про конкурс мене зацікавила. Вирішила спробувати. Емоції переповнюють. Не віриться, що мені повезло» – поділилась своїми враженнями Руслана.
Вона порадила чернівчанам не чекати доки мрії здійсняться, а діяти! А коли справа стосується туризму – то туристична компанія La-Mer це Ваш найкращий вибір!

About the Author

By admin / Administrator

Follow admin
on Сер 29, 2016

Немає відгуків

Залишити відгук: