Більше моря! Більше сонця! Більше Затоки!

Море… це одне з найбільших чудес на світі! Про нього написано сотні віршів в самих різних куточках світу, море надихнуло багатьох художників на їх безсмертні твори (і ми зараз, звичайно ж, не тільки про Айвазовського і художників Нормандії – впевнені, у кожного художника є хоч одна замальовка морського пейзажу).

Згадайте це непередаване відчуття – коли ви сидите на пляжі, хвилі монотонно біжать до берега, а потім – від нього, створюючи природний метроном. Вдалині лінія горизонту, за якою починає ховатися сонце. На цю картину можна дивитися просто нескінченно!

Processed with VSCOcam with hb2 preset    Bolshe-morya-Bolshe-solntsa-Bolshe-Zatoki-17

Ми в La-Mer просто в захваті від моря! А коли це ще й наше рідне море, з яким ми зустрічалися ще в дитинстві – це не просто гарний відпочинок, це ще й відпочинок з милим нальотом ностальгії і найприємніших спогадів! Тому, готуючись до нового літнього сезону, ми ретельно і з любов’ю підібрали саме для Вас найрізноманітніші і цікаві варіанти морського відпочинку в Україні. І сьогодні ми розповімо Вам про Затоку – райський куточок на чорноморському узбережжі!

Трішки історії

Затока просто просякнута історією, значущими подіями і оповита легендами! Свою назву коса отримала від з’єднання початкового Бугаз з ім’ям польської графині Кароліни Собанської (уродженої Ржевуському), своячку Оноре де Бальзака і близькою знайомою О.С. Пушкіна. Заслана царським урядом до цих країв, Кароліна Собанська володіла землями на косі. Село Затока засновано в 1909-1912 роках. У 20 км від селища – місто Білгород-Дністровський з численними історичними пам’ятками (фортеця, городище античної Тіри, курган кіммерійських царів). В околицях міста знаходиться найбільша в Україні Білгородська (Аккерманська) фортеця 15 століття.

Bolshe-morya-Bolshe-solntsa-Bolshe-Zatoki-1-1    Bolshe-morya-Bolshe-solntsa-Bolshe-Zatoki-3

Яка ж краса навколо

Курорт розташований в 60 км на південний захід від Одеси на мальовничій піщаній косі, що знаходиться між Чорним морем, Дністровським лиманом і солоними озерами. Ця піщана смуга, що простягнулася на два десятки кілометрів, завжди вважалася елітним місцем відпочинку: простір, тепле море, яскраве сонце, мікроклімат лиману, що ввібрав, здається, всі запахи південного степу. Протягом всієї коси – чудові пляжі шириною більше 100 метрів з чистим дрібним піском.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA    OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Відпочинемо?

Затока – це не просто красиві пейзажі, це ще і дійсно комфортний відпочинок. На курорті до ваших послуг більше ста пансіонатів і баз відпочинку. Звичайно ж, тут працює безліч барів, ресторанів, дискотек, прокат водних мотоциклів, водні гірки. У затишних барах можна скуштувати смачні страви і чудові вина Бессарабії і Молдавії. Та й нудьгувати у Вас точно не буде часу – адже La-Mer пропонує Вам екскурсії на будь який смак: в Одесу, дегустація Шабських вин, аквапарк, дельфінарій. А також – в Білгород-Дністровський (15 км від Затоки): середньовічна фортеця, церкви 14-17 століть, краєзнавчий музей, розкопки стародавніх поселень скіфів, греків і генуезців. І перлинка – екскурсія в Вилково – «українську Венецію».

About the Author

By admin / Administrator

Follow admin
on Лип 25, 2016

Немає відгуків

Залишити відгук: