Багатогранний Бродвей

Як тільки ми чуємо «Бродвей», то одразу асоціюємо його з неймовірними постановками, запальними танцями, мюзиклами та акторами у неперевершених костюмах. Але на цьому він не закінчується. Театри це лише одна його сторона. Бродвей простягається вздовж ріки Гудзон і перетинає усі найвідоміші вулиці Нью Йорка, а це означає, що ви можете скласти оптимальний маршрут, щоб побачити все і одразу.

Беттері-парк. Тут можна і відпочити, і помилуватися на Статую Свободи, відвідати Замок Клінтон, а також потрапити на пором до Стейтен-айленд, що не менш важливо.

Далі прямуємо у фінансове серце мегаполісу – Уолл-стріт. Звідси можна повернути до меморіалу 9/11.

На розі Бродвею та П’ятої авеню знаходиться Медіссон-сквер – зелений парк з чудовим виглядом на «Флатайрон-білдінг» або «Будинок-праска». Ця будівля є настільки популярною, що її іменем назвали весь прилеглий квартал.

Далі по курсу знаменитий Таймс-сквер, а навкруг нього той самий район, який зробив Бродвей знаменитим. Театри тут знаходяться на кожному кроці, а неонові оголошення вже стали повноцінною пам’яткою та привабливим місцем для туристів.

Після метушні на оживлених вулицях Нью Йорка, можна насолодитися спокоєм та виступами вуличних артистів у Центральному парку.

І все це ви можете зробити прогулюючись Бродвеєм.

 

About the Author

By admin / Administrator, bbp_keymaster

Follow admin
on Січ 25, 2018

Немає відгуків

Залишити відгук: