Андорра – маленька країна з великими можливостями

Андорра – маленька країна, яка знаходиться в східних Піренеях, між Францією та Іспанією. Це маленьке князівство, що прославилося завдяки туризму та статусу офшорної зони.

Не зважаючи на невеличку територію, Андорра точно не залишить Вас байдужими. Плануючи тур до цієї країни не варто зупинятися на відвідинах столиці чи одного гірськолижного курорту. Візьміть авто напрокат та загляньте в серце Андорри – маленькі містечка. Саме тут ви знайдете те, чого не побачите на гірськолижній трасі чи під час шопінгу.

Що подивитися:

Будинок-музей родини Арені-Пландоліт (Ордіно) – знаходиться в садибі 1633 року побудови, що належить старовинним андоррським землевласникам, сім’ї Д’Арені Пландоліт. На території садиби розташовані національний концертний зал і старовинний зоологічний музей.

Музей автомобілів (Енкамп) – колекція різних транспортних засобів – від велосипедів до автомобілів. В експозиції понад 90 автомобілів і більш ніж 100 велосипедів, численні мініатюрні зображення транспорту, які зачарують любителів.

Музей мікромініатюри (Ордіно) – Микола Сядристий, український майстер, визнаний кращим мініатюристом світу. Його роботи можна побачити тільки під мікроскопом, що збільшує зображення в триста разів. Частина робіт митця подорожує світом, але основна виставка є тільки тут.

Церква Сан-Мартін-де-ла Кортинада (Ла-Кордінада) – церква, побудована в 12 столітті. Виконана в романському стилі та знаменита своїми фресками, унікальними для всієї мініатюрної Андорри.

Гірськолижні курорти:

В Андоррі виділяють дві зони катання, це Валлнорд і Грандваліра.

Кращі гірськолижні курорти Андорри знаходяться в Валлнорде. Він об’єднує два сектора катання: Пал-Арінсаль і Ордіно-Аркаліс.

Гірськолижна зона Грандваліра – долина річки Валіра. Ви знайдете тут Пас-де-ла-Каса, Грау-Роч, Ель-Територія, Сольдеу, Енкамп і Канільо. На  цьому курорті знаходяться траси для початківців.

Пас-де-ла-Каса – Грау-Роч – найбільші курорти Андорри, знаходяться на кордоні з Францією і вважаються найбільш високогірними курортами в Піренеях.

Гірськолижні тури в Андорру найкраще замовляти в лютому чи березні, коли снігу ще багато, але ціни перед весняним міжсезонням вже падають.

Сімейний відпочинок:

До Андорри можна вирушати на відпочинок з дітьми. Князівство знаходиться на перетині багатьох європейських доріг, тому до нього дуже легко дібратися. Тут чисто, тихо, спокійно і затишно, а різноманітність смачної їжі в ресторанах підійде для різних гостей.

Сімейний відпочинок в Андоррі разом з дітьми будь-якого віку починається в «Натурландії». Це природний і розважальний парк з неймовірними краєвидами. Знаходиться він на півдні країни, поблизу містечка Джуберрі Тут не тільки гірські лижі, але і парк снігових гірок, дитячі майданчики, катки, «собаче селище», катання на конях.

На оздоровчий відпочинок для всієї сім’ї, варто вирушати в Кальдеа. В столиці також можна знайти цікавий відпочинок з дітьми. Андорра-ла-Велья пропонує багато готелів з хорошими знижками для сімей.

 

Шопінг:

Магазини Андорри знамениті своїми низькими цінами, широким асортиментом та частими розпродажами та постійними знижками. Ціни тут нижчі на 20-40% ніж в будь-якій іншій європейській країні. Два головних сезони розпродажів навесні і восени.

Основні магазини столиці зосереджені на Авеню Шарлеман і на Авеню Мерітсель. Кращі магазини Андорри називаються: «Ескейл», «Пунт Де Тробада», «Андорра 2000» і «Піренеес». А у  великих центрах можна залишити ваших малюків під наглядом досвідчених аніматорів.

 

Столиця: Андорра-ла-Велья

Мова: Каталонська

Валюта: Євро

Часовий пояс: Gmt + 1

Населення: 79 218 чол.

About the Author

By admin / Administrator, bbp_keymaster

Follow admin
on Бер 08, 2018

Немає відгуків

Залишити відгук: