6 заповідей чого не варто робити в Єгипті!

Заповідь №1 – Не проводити більше 3-4 годин на пляжі в перші дні відпочинку.

Хоч яким би банальним здавалося це правило, саме недотримання його псує відпустку багатьом туристам. Більшість туристів, живе за принципом «все й одразу».

Не встигли заселитися в готель – на пляж. Лежати під палючим сонцем, щоб скоріше проявилася засмага. Вона, звісно, проявиться, але боїмося, називатиметься в Єгипті «російською засмагою». Тобто не встиг прилетіти, а вже згорів.

Заповідь №2 – Не пити воду з-під крана, не мити нею фрукти.

Аж ніяк не хочемо налякати уразливих туристів, але своїм обов’язком вважаємо все-таки попередити: в Єгипті дуже високий рівень захворювання на різні інфекційні захворювання, зокрема гепатити (частіше А).

Тому ніколи, пам’ятайте, ніколи не пийте водопровідну воду, ніколи використовуйте її в приготуванні їжі, не мийте нею фрукти.

Заповідь № 3 – Не думати, що сходження на гору Мойсея – легка прогулянка.

Сходження на гору Мойсея – справжнє випробування з серії програм «Залишитися в живих». Безсонна ніч (вас заберуть із готелю до півночі), довгий переїзд до гори, потім стомлюючий двогодинний підйом на гору (у компанії сотень прочан, туристів і верблюдів). І от після цих випробувань ви опинитесь на горі Мойсея, де чекатимете світанку.

Видовище, звісно, заворожливе, можливо, вам гріхи і простять, але просто пам’ятайте – це доволі важке випробування. Тому завжди дивіть на самопочуття, чи варто їхати на гору Мойсея, і не плануйте сходження на початок відпустки.

Заповідь № 4 – Не лізти на верблюда біля пірамід, щоб сфоткатися.

Запам’ятайте: жодних катань і фотографій на верблюді біля пірамід. Сісти на нього ви зможете безкоштовно, а от за те, щоб спуститися, доведеться заплатити і часом чимало (знову ж залежить від ваших комунікативних здібностей).

Краще пройдіть трохи убік, де розташувалися стійбища верблюдів, на яких організовують екскурсії по пустелі. Їх погоничі значно зговірливіші: за адекватну ціну можна не лише зробити фото, а й домовитися про прогулянку верхи.

Заповідь № 5 – Не купувати сувеніри в перші дні відпустки.

“Бліднолиці” (незасмаглі) на  80% випадків купляють будь-яку річ дорожче.

Тому в перші дні ви плавно входите у відпочинок: купаєтеся, загоряєте (у міру), забуваєте про роботу, пристосовуєтесь. По сувеніри ж підете в останні дні відпустки.

Заповідь №6 – Не варто купувати чудодійну єгипетську віагру (чоловікам на замітку).

Варто лише з’явитися нашому в  крамниці якогось заповзятливого єгиптянина, а ще, недай Боже, понюхати щось із численних пряностей ‑ і все пиши пропало. Продавець, наче заведений, підлітає і починає свою пісню.Чоловікові одразу запропонують якийсь чудодійний корінь, від якого у нього (тут продавець робить характерний рух рукою із міцно стислим кулаком). Побачивши хитру усмішку єгиптянина, наївний турист упевнений, що «він знає, що каже».
Далі події розгортаються так: «а візьму я, справді спробую», – думає турист і просить насипати йому корінців.

У результаті з крамниці турист виходить із повними пакетами цих незрозумілих корінців, які навіть досліджень не проходили, доказів його впливу теж немає.

 

About the Author

By admin / Administrator, bbp_keymaster

Follow admin
on Гру 24, 2016