25 років з Дня Незалежності України. Відзначаємо разом!

Україна – країна з дивовижною і насиченою історією, в якій є злети і падіння, боротьба за справедливість і честь, дивовижні традиції, які дбайливо зберігаються і передаються з покоління в покоління.

Переживши багато різних подій, в цьому році Україна відзначає 25 років з дня проголошення своєї Незалежності і ми в La-Mer запрошуємо відсвяткувати цю знакову подію разом.

Ми впевнені, що Україна з кожним роком буде процвітати і на нашій землі нарешті запанує мир. Адже Україна – наш дім, в якому повинно бути затишно, спокійно і комфортно. Ми віримо, що майбутнє залежить від нас, нашого бажання і ініціатив, спрямованих на її розвиток. Львівський «Форум видавців» та київський «Книжковий Арсенал» вже багато років поспіль збирають навколо себе письменників і культурних діячів з усього світу. Наші спортсмени здобувають медалі в самих різних видах спорту. Ми пишаємося «Океаном Ельзи», які збирають стадіони і тріумфальним виступом Джамали на «Євробаченні 2016».

Звичайно ж, 25 років – це досить незначний термін в історії країни, проте, це великий період в житті людини або компанії. Компанія La-Mer молодше, ніж Незалежна Україна. Однак ми точно знаємо, що хочемо робити нашу країну ще краще, щоб з гордістю називати себе українцями в будь якій точці земної кулі. Щодня ми разом з вами ретельно і натхненно працюємо над тим, щоб туризм в нашій країні активно розвивався і виходив на новий якісний рівень. Ми хочемо, щоб кожен українець міг подорожувати, відпочивати в найдальших куточках світу і, переймаючи досвід інших країн, робив рідну Україну ще краще. Це наша велика і приємна місія, яка дає нам сили і мотивує кожен день ставати трохи краще, ніж учора.

ukraina-den-nezavisimosti-listalka-1-1    OLYMPUS DIGITAL CAMERA

ukraina-den-nezavisimosti-listalka-1-4    ukraina-den-nezavisimosti-listalka-1-7

Неймовірні пейзажі – гірські, морські, степові, лісові… А ще – різноманітність культурних особливостей, величезний вибір смачних страв, добродушна атмосфера, хороші люди… як же прекрасно подорожувати по Україні, надихаючись і насолоджуючись цією країною! Мої улюблені місця для відпочинку:

  • Український Куршавель – курорт Буковель, Івано-Франківська область
  • Українська Швейцарія – курорт Шаян, Закарпатська область
  • Українська Венеція – селище Вилкове, Одеська область
  • Столиця Здоров’я – курорт Трускавець, Львівська область
  • Столиця Гумору – г. Одесса
  • Український Баден-Баден – курорт Берегово, Закарпаття

Приєднуйтесь до вивчення рідної країни!

З Днем Незалежності України!

About the Author

By admin / Administrator

Follow admin
on Сер 24, 2016

Немає відгуків

Залишити відгук: