10 фактів про о.Занзібар, які ви не знали.

ЩО ВАМ ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО РАЙСЬКИЙ ОСТРІВ?
1. Кращий період для Вашої подорожі –  цілих п’ять місяців – з листопада по березень. Дощі тут – рідкісне явище, але навіть якщо і йде дощ, то на зміну йому досить швидко приходить сонце.

2. Острів насичений  ароматами приправ: мускатний горіх, гвоздика, чорний перець і кориця.

3. Населення країни сповідує іслам. Примітно те, що на острові дикої розкоші зведені красиві мечеті, які  безсумнівно варто побачити!

4. Назва острова перекладається з перської мови і означає «чорний берег» або ж, якщо інтерпретувати в більш художньому стилі, – «земля чорних людей». Жителі острова Занзібар – дуже гостинний народ, і тут зустрічають туристів з особливою люб’язністю.

5. Щодо пляжів острову, то тут приголомшливі коралові лагуни. Тут можна насолоджуватися усіма видами водного спорту та, до речі, не варто забувати про риболовлю! Такий риби, як тут, Ви точно більше ніде не побачите. А ось якщо ж Ви в пошуках ідеального місця для занурення – Вам в Стоун-Таун!

6. Візитна картка Занзібару – дивовижний Палац чудес.  Електрика, ліфт і водопровід! Саме тут були вперше реалізовані сліди сучасної цивілізації.

7. Також Занзібар став першою країною на території Африки, де в 1974 році з’явився перший кольоровий телевізор.

8. Рис пилка – ось головний кулінарний шедевр місцевих кухарів!  Саме тут можна спробувати екзотику на смак.

9. Не знаєте, що привезти з Занзібару? Везіть спеції! На згадку про подорож можна купити одяг місцевих виробників, живопис Тінгатінга, вироби з маконде (чорного дерева), а також унікальний камінь, який зустрічається тільки в Танзанії – блакитний алмаз (він же танзанит).

10. Острів Занзібар – батьківщина чарівних колобусів! Тільки подивіться на цих хитрих і емоційних мавп. Найбільша кількість особин проживає на одному з головних островів архіпелагу – Унгуджа.

About the Author

By admin / Administrator, bbp_keymaster

Follow admin
on Гру 21, 2016